Weselne gadżety – urocze,zabawne,ciekawe

| Blog | 2 lutego 2017

weselne gadżety

Dziś wesela planowane są z wielką starannością. Nic nie jest przypadkowe, każdy przedmioty posiada swoje ściśle wskazane miejsce i przeznaczenie. Nierzadko Pary Młode, zainspirowanie pomysłami przychodzącymi do nas z Zachodu, pragną i na swoim przyjęciu dać gościom coś naprawdę niezwykłego, oryginalnego, wesołego. Sprawdźmy zatem, na jakie weselne gadżety można się zdecydować!

Zdecydowanie ciekawym rozwiązaniem podczas wesela w miesiącach letnich, bardzo upalnych będą wachlarze. Niejedna para zdecydowała się także na udostępnienie swoim gościom papierowych kubków na kawę (najczęściej zaopatrzonych w zabawne obrazki czy napisy), z którymi można wyjść na taras lub przestrzeń przed salą weselną i chwilkę porozmawiać, rozkoszują się smakiem latte bądź cappuccino.
 
Warto pomyśleć także o zabawnych przypinkach, cieszą się one coraz większa popularnością. Jeśli zdecydowaliście się zaś na wynajęcie fotobudki, idealnymi gadżetami będą ogromne okulary, doczepiane nosy czy też wielobarwne peruki. Fajnym pomysłem będzie także wystawa Waszych zdjęć – klasycznych czy polaroidów, na pewno goście będą nią szczerze oczarowani.

Pragniecie poznać inne ciekawe pomysły na weselne gadżety? W takim razie odwiedźcie jeszcze dziś blog ślubny. Przygotowaliśmy bowiem dla Was wszystko, co najlepsze. Setki artykułów, tysiące porad i informacji, najnowszych trendów i przepięknych zdjęć. Z nami organizacja ślubu i wesela to czysta przyjemność, gwarantujemy Wam to! Szukacie najpiękniejszej sukni ślubnej, idealnego garnituru, cudownych prezentów dla rodziców i gości? U nas je znajdziecie!

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 1092, dzisiaj: 1